QYX1H224JTP
NichiconNichicon
QYX1H224JTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H224JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYX1H224JTP.pdf2.QYX1H224JTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H224JTP
Tau Wae QYX1H224JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 284323 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H224JTP.pdf2.QYX1H224JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.256" W (11.00mm x 6.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3471
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose