QYX1H223KTP
NichiconNichicon
QYX1H223KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H223KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H223KTP.pdf2.QYX1H223KTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H223KTP
Tau Wae QYX1H223KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 494601 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H223KTP.pdf2.QYX1H223KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.138" W (6.50mm x 3.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3393
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose