QYX1H223KTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H223KTP1FD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H223KTP1FD.pdf2.QYX1H223KTP1FD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H223KTP1FD
Tau Wae QYX1H223KTP1FD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 593505 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H223KTP1FD.pdf2.QYX1H223KTP1FD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.138" W (6.50mm x 3.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 493-17568
QYX1H223KTP1FD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QYX1H224JTP
QYX1H224JTP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 284323 pcs
Tikiake: QYX1H224JTP.pdf
RFQ
QYX1H224JTP1FG
QYX1H224JTP1FG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC RAD
I roto i te taonga: 187356 pcs
Tikiake: QYX1H224JTP1FG.pdf
RFQ
QYX1H223KTP
QYX1H223KTP
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 10% 50VDC RAD