QXT2J333KRP7FR
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXT2J333KRP7FR
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXT2J333KRP7FR.pdf2.QXT2J333KRP7FR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXT2J333KRP7FR
Tau Wae QXT2J333KRP7FR Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 70421 pcs Pepa Raraunga 1.QXT2J333KRP7FR.pdf2.QXT2J333KRP7FR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.354" W (24.00mm x 9.00mm) Raupapa QXT
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.937" (23.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono High Frequency, Switching