QXT2J153KRPT
NichiconNichicon
QXT2J153KRPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXT2J153KRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXT2J153KRPT.pdf2.QXT2J153KRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXT2J153KRPT
Tau Wae QXT2J153KRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98864 pcs Pepa Raraunga 1.QXT2J153KRPT.pdf2.QXT2J153KRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.311" W (19.00mm x 7.90mm) Raupapa QXT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3602
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.665" (16.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono High Frequency, Switching