QXT2J103KRP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXT2J103KRP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXT2J103KRP7FM.pdf2.QXT2J103KRP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXT2J103KRP7FM
Tau Wae QXT2J103KRP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 91996 pcs Pepa Raraunga 1.QXT2J103KRP7FM.pdf2.QXT2J103KRP7FM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.268" W (19.00mm x 6.80mm) Raupapa QXT
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.760" (19.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching