QXP2K223JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K223JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K223JRPT.pdf2.QXP2K223JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K223JRPT
Tau Wae QXP2K223JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 101261 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K223JRPT.pdf2.QXP2K223JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching