QXP2K154JRP7FT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K154JRP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 5% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K154JRP7FT.pdf2.QXP2K154JRP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K154JRP7FT
Tau Wae QXP2K154JRP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 5% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75883 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K154JRP7FT.pdf2.QXP2K154JRP7FT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.378" W (26.50mm x 9.60mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.945" (24.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching