QXP2K224JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K224JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K224JRPT.pdf2.QXP2K224JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K224JRPT
Tau Wae QXP2K224JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69742 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K224JRPT.pdf2.QXP2K224JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.453" W (26.50mm x 11.50mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.878" (22.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Frequency, Switching