QXP2J684JRP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J684JRP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J684JRP7FX.pdf2.QXP2J684JRP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J684JRP7FX
Tau Wae QXP2J684JRP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 48162 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J684JRP7FX.pdf2.QXP2J684JRP7FX.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.520" W (31.50mm x 13.20mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.083" (27.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono High Frequency, Switching