QXP2J683JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J683JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J683JRPT.pdf2.QXP2J683JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J683JRPT
Tau Wae QXP2J683JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 76771 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J683JRPT.pdf2.QXP2J683JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.280" W (21.00mm x 7.10mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.626" (15.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono High Frequency, Switching