QXP2K103JRP7FL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K103JRP7FL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K103JRP7FL.pdf2.QXP2K103JRP7FL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K103JRP7FL
Tau Wae QXP2K103JRP7FL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 95713 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K103JRP7FL.pdf2.QXP2K103JRP7FL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.244" W (16.00mm x 6.20mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.642" (16.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching