QXP2E154JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2E154JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2E154JRPT.pdf2.QXP2E154JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2E154JRPT
Tau Wae QXP2E154JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 98785 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2E154JRPT.pdf2.QXP2E154JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.303" W (16.00mm x 7.70mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.563" (14.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching