QXP2E105JRPT
NichiconNichicon
QXP2E105JRPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2E105JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QXP2E105JRPT.pdf2.QXP2E105JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2E105JRPT
Tau Wae QXP2E105JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71456 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2E105JRPT.pdf2.QXP2E105JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.390" W (26.50mm x 9.90mm) Raupapa QXP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-14707
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.756" (19.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching