QXP2E155JRP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2E155JRP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2E155JRP7FT.pdf2.QXP2E155JRP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2E155JRP7FT
Tau Wae QXP2E155JRP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 64007 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2E155JRP7FT.pdf2.QXP2E155JRP7FT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.465" W (26.50mm x 11.80mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.032" (26.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono High Frequency, Switching