QXK2G684JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G684JTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G684JTPTZH.pdf2.QXK2G684JTPTZH.pdf3.QXK2G684JTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G684JTPTZH
Tau Wae QXK2G684JTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.764" (19.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose