QXK2G684KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G684KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G684KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G684KTPTZH.pdf2.QXK2G684KTPTZH.pdf3.QXK2G684KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G684KTPTZH
Tau Wae QXK2G684KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3579
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.764" (19.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose