QXK2G683KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G683KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G683KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G683KTPTZH.pdf2.QXK2G683KTPTZH.pdf3.QXK2G683KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G683KTPTZH
Tau Wae QXK2G683KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3573
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose