QXK2G683JTP7FJ
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G683JTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G683JTP7FJ.pdf2.QXK2G683JTP7FJ.pdf3.QXK2G683JTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G683JTP7FJ
Tau Wae QXK2G683JTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.213" W (13.50mm x 5.40mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose