QXK2G474KTP7FM
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G474KTP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G474KTP7FM.pdf2.QXK2G474KTP7FM.pdf3.QXK2G474KTP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G474KTP7FM
Tau Wae QXK2G474KTP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.327" W (18.50mm x 8.30mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.811" (20.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose