QXK2G474JTP7ZHFP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G474JTP7ZHFP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G474JTP7ZHFP.pdf2.QXK2G474JTP7ZHFP.pdf3.QXK2G474JTP7ZHFP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G474JTP7ZHFP
Tau Wae QXK2G474JTP7ZHFP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.398" W (20.50mm x 10.10mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.862" (21.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose