QXK2E155JTPTZH
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E155JTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E155JTPTZH.pdf2.QXK2E155JTPTZH.pdf3.QXK2E155JTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E155JTPTZH
Tau Wae QXK2E155JTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.327" W (26.00mm x 8.30mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.713" (18.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose