QXK2E155KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E155KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E155KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QXK2E155KTPTZH.pdf2.QXK2E155KTPTZH.pdf3.QXK2E155KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E155KTPTZH
Tau Wae QXK2E155KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.327" W (26.00mm x 8.30mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3567
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.713" (18.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose