QXK2E154KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E154KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E154KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E154KTPTZH.pdf2.QXK2E154KTPTZH.pdf3.QXK2E154KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E154KTPTZH
Tau Wae QXK2E154KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3561
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.437" (11.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono General Purpose