QAK2G684KTP
NichiconNichicon
QAK2G684KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAK2G684KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.QAK2G684KTP.pdf2.QAK2G684KTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAK2G684KTP
Tau Wae QAK2G684KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96199 pcs Pepa Raraunga 1.QAK2G684KTP.pdf2.QAK2G684KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.669" W, 0.295" T x 1.102" L (17.00mm, 7.50mm x 28.00mm) Raupapa QAK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 493-13016
QAK2G684KTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose