QAK2G475KTP
NichiconNichicon
QAK2G475KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAK2G475KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.QAK2G475KTP.pdf2.QAK2G475KTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAK2G475KTP
Tau Wae QAK2G475KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33784 pcs Pepa Raraunga 1.QAK2G475KTP.pdf2.QAK2G475KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" W, 0.669" T x 1.535" L (28.00mm, 17.00mm x 39.00mm) Raupapa QAK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 493-13021
QAK2G475KTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose