QAK2G474JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAK2G474JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 1.QAK2G474JTP.pdf2.QAK2G474JTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAK2G474JTP
Tau Wae QAK2G474JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 49558 pcs Pepa Raraunga 1.QAK2G474JTP.pdf2.QAK2G474JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.669" W, 0.354" T x 0.984" L (17.00mm, 9.00mm x 25.00mm) Raupapa QAK
Ratonga - Paa / Case Axial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose