LNY2W682MSEJ
NichiconNichicon
LNY2W682MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W682MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W682MSEJ.pdf2.LNY2W682MSEJ.pdf3.LNY2W682MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 675 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W682MSEJ
Tau Wae LNY2W682MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675 pcs Pepa Raraunga 1.LNY2W682MSEJ.pdf2.LNY2W682MSEJ.pdf3.LNY2W682MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 19.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9284
LNY2W682MSEJ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.724" (120.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose