LNY2W682MSEG
NichiconNichicon
LNY2W682MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W682MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W682MSEG.pdf2.LNY2W682MSEG.pdf3.LNY2W682MSEG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 835 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 835 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W682MSEG
Tau Wae LNY2W682MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 835 pcs Pepa Raraunga 1.LNY2W682MSEG.pdf2.LNY2W682MSEG.pdf3.LNY2W682MSEG.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 19.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.74A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9282
LNY2W682MSEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 8.268" (210.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNY2W682MSEGBN
LNY2W682MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 803 pcs
Tikiake: LNY2W682MSEGBN.pdf
RFQ
LNY2W682MSEGBB
LNY2W682MSEGBB
Kaihanga: Nichicon