LNY2W682MSEH
NichiconNichicon
LNY2W682MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W682MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W682MSEH.pdf2.LNY2W682MSEH.pdf3.LNY2W682MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 746 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W682MSEH
Tau Wae LNY2W682MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 746 pcs Pepa Raraunga 1.LNY2W682MSEH.pdf2.LNY2W682MSEH.pdf3.LNY2W682MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 19.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.44A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9283
LNY2W682MSEH-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.906" (150.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose