LNT2H332MSEG
NichiconNichicon
LNT2H332MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2H332MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2H332MSEG.pdf2.LNT2H332MSEG.pdf3.LNT2H332MSEG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 810 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2H332MSEG
Tau Wae LNT2H332MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 810 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2H332MSEG.pdf2.LNT2H332MSEG.pdf3.LNT2H332MSEG.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.06A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9087
LNT2H332MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2H272MSEHBN
LNT2H272MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 933 pcs
Tikiake: LNT2H272MSEHBN.pdf
RFQ
LNT2H332MSEGBB
LNT2H332MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW