LNT2H272MSEH
NichiconNichicon
LNT2H272MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2H272MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2H272MSEH.pdf2.LNT2H272MSEH.pdf3.LNT2H272MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 825 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2H272MSEH
Tau Wae LNT2H272MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 825 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2H272MSEH.pdf2.LNT2H272MSEH.pdf3.LNT2H272MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9086
LNT2H272MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2H331MSEF
LNT2H331MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 3320 pcs
Tikiake: LNT2H331MSEF.pdf
RFQ
LNT2H222MSEG
LNT2H222MSEG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1276 pcs
Tikiake: LNT2H222MSEG.pdf
RFQ
LNT2H272MSEHBN
LNT2H272MSEHBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW