LNT2H272MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2H272MSEHBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2H272MSEHBN.pdf2.LNT2H272MSEHBN.pdf3.LNT2H272MSEHBN.pdf
Waehere Stock 933 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2H272MSEHBN
Tau Wae LNT2H272MSEHBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2H331MSEFBB
LNT2H331MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 3156 pcs
Tikiake: LNT2H331MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2H272MSEG
LNT2H272MSEG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 902 pcs
Tikiake: LNT2H272MSEG.pdf
RFQ
LNT2H272MSEH
LNT2H272MSEH