LNT1V224MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT1V224MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1V224MSEB.pdf2.LNT1V224MSEB.pdf3.LNT1V224MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1V224MSEB
Tau Wae LNT1V224MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 17.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1V333MSEN
LNT1V333MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 3477 pcs
Tikiake: LNT1V333MSEN.pdf
RFQ
LNT1V224MSE
LNT1V224MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW