LNT1V334MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT1V334MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1V334MSEB.pdf2.LNT1V334MSEB.pdf3.LNT1V334MSEB.pdf
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1V334MSEB
Tau Wae LNT1V334MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1V334MSEB.pdf2.LNT1V334MSEB.pdf3.LNT1V334MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 21.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.95A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1V473MSE
LNT1V473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 4600 pcs
Tikiake: LNT1V473MSE.pdf
RFQ
LNT1V333MSE
LNT1V333MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 6124 pcs
Tikiake: LNT1V333MSE.pdf
RFQ
LNT1V334MSE
LNT1V334MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW