LNT1V154MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT1V154MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1V154MSEB.pdf2.LNT1V154MSEB.pdf3.LNT1V154MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1V154MSEB
Tau Wae LNT1V154MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 15.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.65A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1V154MSE
LNT1V154MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW