LNT1E684MSE
NichiconNichicon
LNT1E684MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1E684MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1E684MSE.pdf2.LNT1E684MSE.pdf3.LNT1E684MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 612 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1E684MSE
Tau Wae LNT1E684MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 612 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1E684MSE.pdf2.LNT1E684MSE.pdf3.LNT1E684MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 24.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.83A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8932
LNT1E684MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1E683MSEN
LNT1E683MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 2935 pcs
Tikiake: LNT1E683MSEN.pdf
RFQ
LNT1E474MSE
LNT1E474MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 907 pcs
Tikiake: LNT1E474MSE.pdf
RFQ
LNT1E684MSEB
LNT1E684MSEB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW