LNT1E474MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1E474MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1E474MSEB.pdf2.LNT1E474MSEB.pdf3.LNT1E474MSEB.pdf
Waehere Stock 793 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1E474MSEB
Tau Wae LNT1E474MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 793 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1E474MSEB.pdf2.LNT1E474MSEB.pdf3.LNT1E474MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 22.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470000µF Nga tono General Purpose