LNT1H104MSE
NichiconNichicon
LNT1H104MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H104MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H104MSE.pdf2.LNT1H104MSE.pdf3.LNT1H104MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H104MSE
Tau Wae LNT1H104MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H104MSE.pdf2.LNT1H104MSE.pdf3.LNT1H104MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 16.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.32A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8952
LNT1H104MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose