LNT1E154MSE
NichiconNichicon
LNT1E154MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1E154MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1E154MSE.pdf2.LNT1E154MSE.pdf3.LNT1E154MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1E154MSE
Tau Wae LNT1E154MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2510 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1E154MSE.pdf2.LNT1E154MSE.pdf3.LNT1E154MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 13.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.87A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8928
LNT1E154MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1E154MSEN
LNT1E154MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 2025 pcs
Tikiake: LNT1E154MSEN.pdf
RFQ
LNT1E105MSEB
LNT1E105MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1F 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 347 pcs
Tikiake: LNT1E105MSEB.pdf
RFQ
LNT1E223MSE
LNT1E223MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 8559 pcs
Tikiake: LNT1E223MSE.pdf
LNT1E154MSEB
LNT1E154MSEB