LNT1E154MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1E154MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1E154MSEB.pdf2.LNT1E154MSEB.pdf3.LNT1E154MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1E154MSEB
Tau Wae LNT1E154MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 13.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150000µF Nga tono General Purpose