LNT1E104MSE
NichiconNichicon
LNT1E104MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1E104MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1E104MSE.pdf2.LNT1E104MSE.pdf3.LNT1E104MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1E104MSE
Tau Wae LNT1E104MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2687 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1E104MSE.pdf2.LNT1E104MSE.pdf3.LNT1E104MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 11.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.225A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8927
LNT1E104MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose