LNT1C683MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1C683MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1C683MSEB.pdf2.LNT1C683MSEB.pdf3.LNT1C683MSEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1C683MSEB
Tau Wae LNT1C683MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.65A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose