LNT1A684MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1A684MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1A684MSEB.pdf2.LNT1A684MSEB.pdf3.LNT1A684MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1A684MSEB
Tau Wae LNT1A684MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 18.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1C104MSEN
LNT1C104MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
I roto i te taonga: 3126 pcs
Tikiake: LNT1C104MSEN.pdf
RFQ
LNT1A684MSE
LNT1A684MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW