LNT1A683MSE
NichiconNichicon
LNT1A683MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1A683MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1A683MSE.pdf2.LNT1A683MSE.pdf3.LNT1A683MSE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1A683MSE
Tau Wae LNT1A683MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5201 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1A683MSE.pdf2.LNT1A683MSE.pdf3.LNT1A683MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 6.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.82A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8903
LNT1A683MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1A683MSEB
LNT1A683MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
I roto i te taonga: 3372 pcs
Tikiake: LNT1A683MSEB.pdf
RFQ
LNT1A474MSEB
LNT1A474MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 10V SCREW
I roto i te taonga: 863 pcs
Tikiake: LNT1A474MSEB.pdf
RFQ
LNT1A683MSEN
LNT1A683MSEN