LNT1A473MSE
NichiconNichicon
LNT1A473MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1A473MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1A473MSE.pdf2.LNT1A473MSE.pdf3.LNT1A473MSE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1A473MSE
Tau Wae LNT1A473MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6596 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1A473MSE.pdf2.LNT1A473MSE.pdf3.LNT1A473MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 6.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.13A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8902
LNT1A473MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1A473MSEN
LNT1A473MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW