LNT1C104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1C104MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1C104MSEB.pdf2.LNT1C104MSEB.pdf3.LNT1C104MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1C104MSEB
Tau Wae LNT1C104MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 9.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose