LNR1J223MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1J223MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1J223MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1J223MSEN
Tau Wae LNR1J223MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5025 pcs Pepa Raraunga LNR1J223MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.165A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 22000µF