LNR1J154MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1J154MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1J154MSEN.pdf
Waehere Stock 895 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1J154MSEN
Tau Wae LNR1J154MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 895 pcs Pepa Raraunga LNR1J154MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.9A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 150000µF