LNR1J104MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1J104MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1J104MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1J104MSEN
Tau Wae LNR1J104MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga LNR1J104MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 20.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.92A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 100000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1J153MSE
LNR1J153MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
I roto i te taonga: 7933 pcs
Tikiake: LNR1J153MSE.pdf
RFQ
LNR1H684MSEN
LNR1H684MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 309 pcs
Tikiake: LNR1H684MSEN.pdf
RFQ
LNR1J104MSE
LNR1J104MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW